Fotorelacja z Soboty Otwartej Szkoły :) - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie

Tag img Aktualności klas 1-3, Aktualności klas 4-8, Aktualności świetlica
Tag img 10.03.2024, 15:25

Fotorelacja z Soboty Otwartej Szkoły :)

Dzień Otwarty za nami! W sobotę 9 marca naszą szkołę wypełnił gwar i śmiech najmłodszych gości.

Dzień Otwarty w SP6

Przyszli uczniowie wraz z rodzicami mieli okazję dokładnie zapoznać się z bogatą bazą dydaktyczną szkoły. Dzieci twórczo i aktywnie pracowały podczas zajęć plastycznych w świetlicy szkolnej. Ogromnym powodzeniem cieszyły się pokazy chemiczne, fizyczne, obserwacje w pracowni biologii, robotyka, zabawy animacyjne, występ chóru, gra na flażoletach oraz teatralna inscenizacja przygotowana przez klasę pierwszą.

„Drzwi otwarte” były okazją do poznania pracowni szkolnych oraz do pokazania jak wyglada wykorzystanie nowoczesnych technologii nauczania w klasach młodszych.

Miłym akcentem były drobne upominki wręczane na zakończenie zwiedzania. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas.

To był wyjątkowy dzień pełen wrażeń!